Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Dziś jest: piątek, 23-02-2018
Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Wersja dla słabowidzących
slider-1.jpeg


Ferie w Krapkowicach

W tegoroczne ferie zima do nas nie zawitała, także zamiast zabaw na śniegu były zabawy wewnątrz Świetlicy. Czas umilaliśmy sobie zajęciami plastycznymi, grą w piłkarzyki, czytaniem i oglądaniem bajek a także grami planszowymi i karcianymi. Wybraliśmy się także na spacer nad Odrę podczas którego rozmawialiśmy o sposobach i konieczności dokarmiania zwierząt zimą. Ferie upłynęły nam bardzo szybko ale spędziliśmy je ciekawie i w miłym towarzystwie.

Ferie Świetlica w Krapkowicach (1).jpeg Ferie Świetlica w Krapkowicach (1).jpeg Ferie Świetlica w Krapkowicach (2).jpeg Ferie Świetlica w Krapkowicach (3).jpeg Ferie Świetlica w Krapkowicach (4).jpeg Ferie Świetlica w Krapkowicach (5).jpeg
 Ferie w Ściborowicach

W ramach ferii odbył się w Świetlicy bal przebierańców dla maluchów. Z inicjatywą wyszła jedna z mam pani Lucyna Bieniek, która wspólnie z Świetlicą organizowała to spotkanie maluszków z rodzicami. Zabawa była udana, były tańce z balonikami. Dużym zainteresowaniem cieszył się namiot wypełniony piłkami. Mamy pięknie przebrały swoje pociechy, były księżniczki, anioły, biedronki, kowboje. Rodzice wspólnie z dziećmi spędzili to udane popołudnie.

Bal Maskowy (1).jpeg Bal Maskowy (2).jpeg Bal Maskowy (3).jpeg Bal Maskowy (4).jpeg
Bal Maskowy (5).jpeg Bal Maskowy (6).jpeg Bal Maskowy (7).jpeg Bal Maskowy (8).jpeg
 Trening prowadził instruktor wędkarstwa rzutowego Krzysztof Mazurek, spotkanie odbyło się w ramach współpracy z Kołem PZW "Otmęt". Zajęcia na hali sportowej w Kórnicy "casting sport". W ramach zajęć odbył się pokaz slajdów, rzut piłeczką do celu oraz poczęstunek.

Zajęcia hala sportowa (1).jpeg Zajęcia hala sportowa (2).jpeg Zajęcia hala sportowa (3).jpeg
Zajęcia hala sportowa (4).jpeg Zajęcia hala sportowa (5).jpeg Zajęcia hala sportowa (6).jpeg
 W czasie ferii na topie były gry planszowe, gry w kraty, układanie puzzli, gry w warcaby i szachy oraz robienie masek karnawałowych.

Ferie w Ściborowicach (1).jpeg Ferie w Ściborowicach (2).jpeg Ferie w Ściborowicach (3).jpeg Bal Maskowy (4).jpeg
Ferie w Ściborowicach (5).jpeg Ferie w Ściborowicach (6).jpeg Ferie w Ściborowicach (7).jpeg Ferie w Ściborowicach (8).jpeg 

Szukaj na stronie