Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Dziś jest: poniedziałek, 24-06-2024
Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wersja dla słabowidzących
slider-1.jpeg

Wydarzenia rok 2021

 

Mikołajki odbyły się w świetlicy w Ściborowicach. Dzieci dostały upominki od Mikołaja, a te które w dniu odwiedzin nie mogły przyjść do świetlicy odbierały paczki w kolejnych dniach.  

 
 


Dnia 04.09.2021r. w Ściborowicach odbył się "Dzień ziemniaka". Festyn poprzedzony był sprzątaniem przed budynkiem w co była też zaangażowana młodzież. Na spotkanie dzieciaki malowały ziemniaki tworząc kolorowe figurki. Trzech chłopaków: Rafał, Paweł i Marek napisali ludową piosenkę o Ściborowicach wzbogacając część artystyczną spotkania. Był konkurs potraw gdzie młodzież brała udział przygotowując potrawy z ziemniaków. Gry i zabawy rozweseliły spotkanie i można było wygrać słodką nagrodę.

 
 Dnia 30.08.2021r.w Świetlicy w Ściborowicach pożegnaliśmy wakacje. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Dzieci i młodzież brały udział w licznych konkursach bogato nagradzanych. Był poczęstunek i każde dziecko dostało prezent. Uśmiechy na twarzach świadczyły o super zabawie.

 

 26 czerwca w Ściborowicach odbył się piknik rodzinny połączony z Dniem Dziecka. Pogoda i humory dopisywały, a każde dziecko biorące udział w rozgrywkach wędkarskich i sportowych, wygrało puchar.Piknik Rodzinny (1).jpegPiknik Rodzinny (2).jpegPiknik Rodzinny (3).jpegPiknik Rodzinny (4).jpegPiknik Rodzinny (5).jpegPiknik Rodzinny (6).jpegPiknik Rodzinny (7).jpegPiknik Rodzinny (8).jpeg

 

Szukaj na stronie