Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Dziś jest: poniedziałek, 24-06-2024
Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wersja dla słabowidzących
slider-1.jpeg

Wydarzenia rok 2022

6 grudnia w Świetlicy Środowiskowej w Ściborowicach odbylo się spotkanie z Mikołajem. Dzieci młodsze i starsze mogły porozmawiać z Mikołajem, przypomnieć jak mają na imię oraz kto był chętny mógł zrobić sobie  pamiątkowe zdjęcie. Dzieci nie zapomniały również podziękować Mikołajowi za prezenty. Mikołajki się udały, dzieci były bardzo zadowolone.

 
 


W Świetlicy Środowiskowej w Ściborowicach okres przedświąteczny to czas na przygotowanie dekoracji, które ozdobią Świetlicę oraz stoły podczas spotkania opłatkowego dla seniorów. Dzieci chętnie wykonują ozdoby i wychodzi im to bardzo dobrze. 

 Dnia 10.09.2022 r. zgodnie z tradycją w Świetlicy w Ściborowicach odbył się Dzień Ziemniaka. Przygotowania do lokalnego święta zaczęły się już kilka dni wcześniej, młodzież przygotowała piękne dekoracje i stroiki, które ozdobiły stoły biesiadników. Podczas Dnia Ziemniaka zorganizowane zostały różne konkursy (quiz wiedzy o ziemniaku, wyścig w workach i inne) oraz degustacja potraw ziemniaczanych przygotowanych na konkurs.

 Dnia 31.08.2022r. odbył się w Ściborowicach festyn na pożegnanie lata i zakończenie wakacji. Ostatni dzień wolnego minął w duchu sportowym. Młodzież rozegrała mecz piłki nożnej, wybrany został najlepszy strzelec. Młodsze dzieci mogły sprawdzić swoich sił w sztafetach sportowych. Zwycięscy zostali nagrodzeni pucharami. To było udane spotkanie zakończone poczęstunkiem.

 Dnia 17 czerwca 2022 roku odbył się w świetlicy w Ściborowicach piknik z  okazji dnia dziecka. Spotkanie było bardzo udane. Dzieci wzięły udział w różnych grach i zabawach. Każde z 48 dzieci zostało nagrodzone pucharem i słodkim upominkiem. Na koniec bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i pomoc w pikniku.

 
 


 

Środa żurowa odbyła się 13.04.2022r. w Ściborowicach

 
 Ferie zimowe w Świetlicy w Ściborowicach. Dzieci miały zorganizowane różne zajęcia min.: tworzenie strojów karnawałowych (konkurs Mumia), kącik artystyczny - zdobienie słoików, gry planszowe i układanie puzzli.

 


 

Szukaj na stronie