Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Dziś jest: sobota, 04-04-2020
Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
Wersja dla słabowidzących
slider-1.jpeg

Aktualności, Komunikaty


ZMIANA FUKCJONOWANIA KASY OPS

Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż w związku z panującą epidemią wirusa SARS CoV-2 od miesiąca kwietnia 2020 r. kasa nie będzie wypłacać już jak dotychczas świadczeń naszym klientom w formie gotówki. W związku z powyższym osoby dotychczas pobierające swoje świadczenia w formie gotówki w kasie tut. OPS prosi  się o niezwłoczne dostarczenie numerów kont do dnia 31 marca 2020 r.  Numer konta można przekazać pracownikom osobiście, kontaktując się uprzednio przy pomocy domofonu znajdującego się na parterze tut. Ośrodka.

 Szanowni Państwo!


W związku z szybkim tempem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 w trosce o naszych pracowników, ich rodziny oraz naszych klientów Ośrodek Pomocy Społecznej w Krapkowicach podjął decyzję o ograniczeniu kontaktów osobistych w naszym Ośrodku.

Jednocześnie informujemy, że OPS w Krapkowicach w znacznej mierze przechodzi w tryb pracy zdalnej, aby nadal pozostawać do Państwa dyspozycji gwarantując ciągłość wszystkich świadczonych przez nas usług niezależnie od okoliczności.

W związku z powyższym zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego oraz do skorzystania z elektronicznej drogi kontaktu. Wszystkie numery telefonów, e-maile naszych pracowników mogą Państwo znaleźć klikając w poniższy link.

Działy Kadra Kontakty

adres e-mail: ops@krapkowice.pl
telefony centrala: 77 44 47600
faks: 77 44 47613

 


 

Z dniem 11 marca 2020r. do odwołania zostaje zawieszona działalność:

- Świetlicy Środowiskowej na ul. Damrota 2 w Krapkowicach;

- Świetlicy Środowiskowej w Ściborowicach;

- Domu Dziennego Pobytu na Os. XXX-lecia w Krapkowicach;

 

                                                         Marlena Kornaś
                                                                 Kierownik OPS w Krapkowicach


 
 Żywność z Banku Żywności 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Krapkowicach informuje, że żywność z Opolskiego Banku Żywności będzie wydawana przez Krapkowickie Centrum Dobroczynności w dniach od 20.01.2020r. do 31.01.2020r. w godz. od 9.30 do 13.00 w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Krapkowicach na ul. Damrota 2 (parter). Jednocześnie informujemy, że żywność będzie wydawana na skierowanie Ośrodka Pomocy Społecznej w Krapkowicach. Po skierowania można zgłaszać się do pracowników socjalnych tut. OPS.

 
 

 

Szukaj na stronie