Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Dziś jest: środa, 24-10-2018
Imieniny: Arety, Marty, Marcina
Wersja dla słabowidzących
slider-1.jpeg

Ośrodek Pomocy Społecznej w Krapkowicach planował kwalifikowanie osób do Podprogramu 2016, po podjęciu współpracy z Europejską Fundacją Ludzi Dobrej Woli „SERDECZNA POMOC” z siedzibą w Jeleniej Górze, w zakresie bezpłatnej dystrybucji żywności dla najuboższych na terenie naszej gminy. Współpraca z ww. Fundacją była uzależniona od nawiązania przez nią współpracy partnerskiej i podpisania umowy dotyczącej przekazywania produktów żywnościowych dla najuboższych z Federacją Banków Żywności.

W związku z faktem, że nie doszło do podpisania umowy pomiędzy Fundacją, a Bankiem Żywności, tut. Ośrodek nie ma możliwości we własnym zakresie zająć się obsługą Podprogramu 2016.


 UWAGA

Informujemy, że rodzice korzystający z pomocy OPS posiadający dzieci w wieku do 3 lat w dniach wtorek (20.01.2015) i środa (21.01.2015) w godzinach od 8.00 do 12.00 będą mogli odebrać kaszki i zupki dla dzieci.
Odbiór będzie miał miejsce w tut. Ośrodku Pomocy Społecznej na ul. Damrota 2  parter pokój nr 3.

 


Informacja o podjęciu współpracy gminy Krapkowice
z Bankiem Żywności w Opolu.

W miesiącu styczniu 2014r. gmina Krapkowice i Ośrodek Pomocy Społecznej w Krapkowicach podpisały umowę z Bankiem Żywności w Opolu z siedzibą w Luboszycach na realizację programu „Dostarczanie żywności najuboższej ludności UE w 2014r.”

Aby uzyskać pomoc:
należy zgłosić się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Krapkowicach. Pracownicy socjalni z odpowiednich rejonów wydają skierowania wszystkim osobom do tej formy pomocy uprawnionym. Żywność będzie rozdzielana wśród podopiecznych OPS Krapkowice i jest przyznawana najuboższym mieszkańcom gminy Krapkowice.

Aby znaleźć kontakt i namiary na pracownika socjalnego opiekującego się Państwa rejonem zamieszkania -  należy szukać pod poniższym linkiem.

Dział Pomocy Środowiskowej


Miejsce wydawania:
Otmęt ul. Damrota 2 parter pok. nr 3.

W dniach 02.07.2014 - 04.07.2014 w godz. 9.00 - 11.00 Ośrodek Pomocy Społecznej w Krapkowicach ul. Damrota 2 Ip. pok. 11 będzie wydawał z Banku Żywności w Opolu - "mleko bebiko" o ww. mleko mogą ubiegać się wszystkie rodziny korzystające z pomocy społecznej, które posiadają dzieci w wieku do lat 3.

 

Żywność będzie wydawana w następujących dniach:

06.02.2014r. w godz. 9.00 - 11.0

Szukaj na stronie